Sport Live 2013

29. 8. 2013

Sport Live 2013 představí možnosti sportovního vyžití v Liberci.

Již 8. ročník sportovní show a veletrhu s názvem Sport Live 2013 proběhne v sobotu 7. září 2013 od 10 do 16 hodin v Tipsport areně a přilehlém areálu Sport Parku Liberec. Na tradiční akci, která otevírá sportovní sezónu, se představí desítky klubů a oddílů z Liberce, sportovní centra či společnosti nabízející sportovní vybavení. Vstup na akci je zdarma.

Bohatý program pro všechny generace nabídne prezentace sportovních klubů a oddílů, které na začátku září zahajují nábory nových členů, možnost vyzkoušet si sporty a sportoviště v areálu Sport Parku Liberec, prodejní stánky se sportovním vybavením i tradiční autogramiády týmů Bílí Tygři a FC Slovan Liberec. Návštěvníci se podívají i do zázemí, VIP prostor a šatny Bílých Tygrů v rámci prohlídkové trasy Tipsport arenou. Součástí veletrhu bude i putovní výstava fotografií k 15. výročí zisku zlatých medailí na hokejovém turnaji na olympiádě v Naganu.

Zájemci se mohou zúčastnit i fotografické soutěže o tenisové vybavení značky Babolat.

Stačí vyfotit v areálu Sport Parku Liberec snímek se sportovní tématikou a zaslat na adresu soutez@tipsportarena.cz. Autoři nejlepších snímků budou vyhlášeni a odměněni přímo na veletrhu.

Kompletní informace o veletrhu naleznete na www.tipsportarena.cz.