Mužská gymnastika zná Přeborníky kraje

12. 6. 2017


V sobotu proběhl společný krajský přebor Libereckého kraje, Ústeckého kraje a Hradeckého kraje ve volných sestavách chlapců. Současně to byl kvalifikační závod na Přebor ČR
V kategorii nejmladších žáků startovalo 9 žáků. Zvítězil Řípa Petr před Sladem Dominikem a Řípou Jakubem. Na čtvrtém místě skončil Hrobský David. Všichni jsou členy Gymnastiky Liberec  a vybojovali si postup na Přebor ČR.
V kategorii mladších žáků zvítězil Tichý Martin z TJ Doksy. Na druhém místě skončil Jäger Adam, třetí byl Křelina Pavel, čtvrtý Holický Vít, pátý Bitman Adam a 7. Jeřábek Lukáš, všichni Gymnastika Liberec.Nominovali se na Přebor ČR Startovalo 9 chlapců. V Ústeckém kraji zvítězil Budělovský Michal.
V družstvech zvítězila Gymnastika Liberec ( Jäger, Křelina, Holický, Bitman), druzí skončila TJ Doksy ( Tichý, Kubíček, Jakša)
Kategorii starších žáků vyhrál Zajíček Adam, Gymnastika Liberec, V Ústeckém kraji vyhrál Satran Vojtěch před Šrejbrem Vojtěchem a Puchernou Jakubem, všichni ze Stadionu Ústí nad Labem.
V Hradeckém kraji zvítězil Jedlička Marian z Vrchlabí.
V dorostencích startoval jeden závodník Janda Zbyněk z Ústí nad Labem.

11.6.2017/KU